KAYMAKAM İĞDE, YAŞAM FİTNESS VE VÜCUT GELİŞTİRME SALONUNUN AÇILIŞINA KATILDI
Hani Yaşam Fitness ve Vücut geliştirme salonu hizmete açıldı. Hani Merkezde Kaymakam Tahir İğde tarafından açılışı gerçekleştirilen Hani Yaşam Fitness ve Vücut geliştirme salonu halkın hizmetine girdi. İlçe halkına spor kültürünü aşılamak, gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, sosyal etkinlik olarak ilçede kaynaşmayı sağlamak amaçlanmıştır. Açılış sonrası salondaki vücutgeliştirme, zayıflama, egzersizler, step aerobic, fitness aletleri hakkında misafirlere bilgiler verildi.
Kaymakam İğde: 'İlçemize böylesine güzel ve kapsamlı bir spor salonunun kazandırılmasından dolayı çok mutluyum. İlçemizdeki nüfusun fazla olmamasına rağmen maliyet ve içerik(çeşitli aletler) olarak bu denli büyük bir hizmetin burada var olması gerçekten taktire şayan bir durumdur. Vatandaşlarımızın daha mutlu ve huzurlu yaşayabilmesi, gençlerimizin ve çocuklarımızın spora sarılarak daha sağlıklı bir yaşama yönelmeleri bizim en büyük mutluluğumuz ve huzurumuzdur. Hani halkımıza hayırlı uğurlu olsun.' dedi.
Salonda Çarşamba, Cuma ve cumartesi günleri saat 17.00 - 19.00 arası bayan hoca eşliğinde bayanlara hizmet verilecektir. Salon saat 09.00- 01.00 e kadar halka açık olacaktır.
Misafirlere halk oyunları eşliğinde çeşitli ikramlar yapıldı.