Kaymakam Hidayet Sarı Topçular Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Kaymakam Hidayet Sarı'ya, Jandarma Tabur Komutanı Binbaşı Ersin Aslan, İlçe Jandarma Komutanı Emrah Nergiz, İlçe Emniyet Amiri Ufuktan Yıldız eşlik etti.
Ziyarette, yapılan çalışmalar hakkında karakol komutanı Başçavuş Niyazi Temiz'den bilgi alan Kaymakam Hidayet Sarı:' Halkımızın huzur ve refahı her şeyden önemlidir. İlçemiz genelinde geniş bir alanda vazife yapan, asayişin ve kamu düzeninin sağlanmasında çok önemli bir görev üstlenen ve bu görevi köylerimizde başarıyla yerine getiren İlçe Jandarma Komutanlığı personelini tebrik ediyorum'' dedi. Askerler ile sohbet eden Sarı, 'Hani İlçemize bağlı birçok yeri ziyaret ettim. Bugün de sizleri ziyaret etmek istedim. Aileniz ve yakınlarınıza selamlarımızı söyleyin. Sizler burada bize emanetsiniz. Sizler bizim gurur ve övünç kaynağımızsınız, her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Çünkü önemli ve kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bu nedenle sizler bize ailenizin emanetisiniz.'dedi. Ziyaret sırasında karakol binası önünde hatıra fotoğrafı çektiren Kaymakam Sarı, askerlere hayırlı teskereler temennisinde bulundu.

Kaymakam Hidayet Sarı'nın ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirten Topçular Jandarma Komutanı Başçavuş Niyazi Temiz ise,'' Vatandaşlarımızın can ve mal güvenlikleri için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizler halkımızın refah ve huzuru için bugün burdayız. Bizleri ziyaret eden Sayın Kaymakam Hidayet Sarı ve beraberinde gelen misafirlere sonsuz şükranlarımı sunarım. '' dedi.