Kaymakam Hidayet Sarı Topçular Ortaokulunu ziyaret etti. Kaymakam Hidayet Sarı'ya, Jandarma Tabur Komutanı Binbaşı Ersin Aslan, İlçe Jandarma Komutanı Emrah Nergiz, İlçe Emniyet Amiri Ufuktan Yıldız eşlik etti.
Topçular Ortaokulunun tamirat gören çatısının ne durumda olduğuna ve çatının onarımı için kullanılan malzeme durumuna baktı. Okul Müdürüne okulun fiziki durumunun iyileştirilmesi tadilat ve tamirat gereken yerlerin onarımı için çalışmaların hız kazanması talimatını verdi. Sınıfları dolaşarak okul müdürü Murat Özoğlu'ndan öğrencilerin eğitim öğretim durumu, öğretmenlerin ihtiyaç ve eğitim sıkıntıları hakkında bilgiler aldı. Okulu gezen Sayın Sarı ve misafirler öğrencilerle sohbet edip, eğitim durumlarıyla ilgili bilgiler aldı.
Kaymakam Sarı: 'Bizler bugün Topçular Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerimizin eğitim öğretim durumunu yerinden inceleme fırsatı bulduk. Devletimiz elinden gelen bütün gayret ve çabayla ilçemizin en ücra yerlerine en iyi eğitim fırsatı sunmaktadır. Çocuklarımız için, geleceğimiz için, velilerimiz için bu durum son derece önem taşımaktadır. Bizler elimizden geldiğince okullarımızın sorunlarını yerinden inceleme fırsatı buluyoruz. Bu durum bizler açısından bir sıkıntı, bir sorun olmaktan çıkıp özverili bir iş halini almaktadır. Yavrularımızın ileride güzel meslekler edinmesi ve topluma yararlı bir birey olmasını temenni ederim. 'dedi.