Hani İlçe Kaymakamı Hidayet Sarı'yı meslektaşları ziyaret etti.

Dicle İlçe Kaymakamı Remzi Kattaş ile Lice İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, meslektaşları Hani İlçe Kaymakamı Hidayet Sarı'yı makamında ziyaret ettiler

İlçe hakkında meslektaşlarına bilgiler veren Kaymakam Hidayet Sarı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bizler devletin birer bireyleri olarak ilçelerimizin gelişimi için fikir alışverişlerinde bulunuruz. Bu doğrultuda meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz. Dicle İlçe Kaymakamı Remzi Kattaş, ve Lice İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu'nun ziyaretleri bizleri memnun etmiştir, kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

PROJELERİ KONUŞTULAR

Hani, Lice ve Dicle ilçe Kaymakamları kaymakamlık makamında yapılan üçlü görüşmede kaymakamlar ilçelerinde yapılan çalışmaları anlatarak hazırladıkları projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular. Hani İlçe Kaymakamı Hidayet Sarı, Lice ve Dicle ilçe kaymakamları ile yaptıkları çalışmaları biri birleriyle paylaştılar.

Makam ziyaretleri sonrası Hani İlçe Kaymakamı Hidayet Sarı, meslektaşlarıyla birlikte ilçe turu yaparak ilçedeki tarihi yerleri gezdirdi. Kaymakamlar, yapılan ziyaretin memnuniyet verici olduğunu söylediler.