KURS EĞİTMENLERİNDEN ÇİĞKÖFTE PARTİSİ
Hani İlçe Kaymakamı Hidayet Sarı, 'Mesleki becerileriyle yaptıkları çalışmalarla kursiyerleri meslek sahibi yapan girişimci ev hanımlarımızın gayretleri takdire şayandır" dedi


Hani Kaymakamlığı öncülüğünde Hani Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan kurslarda eğitim veren kurs öğreticileri ile bir araya geldi. Hani Halk Eğitim merkezi Hizmet binasında düzenlenen tanışma ve kaynaşma programında Kurs eğitmenleriyle bir araya gelen Hani ilçe kaymakamı Hidayet Sarı, Hani ilçemizde birçok insanımızın işine katkı sağlayan emeğine el atan katan emektar insanlarsınız. Özellikle Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde yapmış olduğu sosyal faaliyetlerde tüm kurslarımızda kursiyerlerimize beceri kazandırarak hem kendi bütçesine katkı sağlamak hem de el emeğini kazanca dönüştürme noktasında gayret gösteren bayanlarımızı önemsiyorum. Bu manada Hani Kaymakamlığı olarak İlçe Kaymakamı olarak siz ortam yaratın bizde bu ortama destek verelim' diye konuştu.

Bugün burada hep iş konuşmayacağız, zaman zaman çiğ köfte yiyip tatlı konuşacağız. Bu tür etkinlik ve buluşmalarla ilçemizin gelişmesine dâhil fikirler beyan edeceğiz. Bu etkinlikler artarsa, tanışmamız daha da fazla artar, tanışmamız arttıkça konuşmamız artar, konuştukça da yeni fikirler ortaya çıkar.' Dedi.
İlçe kaymakamı Sarı Çiğköfte ikramında bulunan başta Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Kurs eğitmenleri ile çiğköfteyi hazırlamada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.